Çalıştığımız Sektörler

Büyük veya küçük her işletmenin KVKK kapsamında imha yükümlülüğü vardır. 1 veya 1000 çalışan olması farketmez, size en uygun imha yöntemini birlikte belirleyelim.
Çoğu doktor ve sağlık çalışanı, hastaların mahremiyetinin korunması için tıbbi kayıtların güvenli şekilde imha edilmesinin hayati önem taşıdığını bilir. Mahrem bilgiler içeren kağıtların imhası azami önem ve profesyonellik ile yapılmalıdır
Hukuk büroları ve noterler son derece hassas belgeler ve dosyalarla doludur. Bu belgeler her aşamada, özellikle imha noktasında çok özenle korunmalıdır. İmhaTR tüm hukuk çalışanlarının gizlilik içeren evraklarının imha sürecini en kolay ve güvenli yollarla yapar.
Her üniversite, okul veya dersane binlerce öğrencinin kişisel veri içeren sınav kağıdı, öğrenci dosyası vb. birçok kağıt üretir. Öğrencilerinizin ve çalışanlarınızın kişisel verilerini korumak için KVKK’ya uygun fiziksel imha yapıyoruz.
Finans kuruluşları için itibar ve güven olmazsa olmazdır. Müşterilerin gizli belgelerini içeren evrakların imhasında en ufak bir problem bile telafisi zor durumlara yol açabilir. Mobil imha araçlarımız ve kilitli konteynerlerimizde en yüksek güvenliği sizler için sağlıyoruz.
Oteller kişisel veri içeren birçok dosya ve evrak bulundurur. Saklama süresi dolmuş evraklarınızın imhası gerekir. imhaTR mobil imha araçları ile otelinizde veri imha imkanı sunar.
Tüm kamu kuruluşları, hassas verilerin yanlış ellere geçmesini önlemek için imha hizmetine ihtiyaç duyar. Kamu kuruluşları birçok hassas belge bulundurur ve arşiv süresi dolunca tüm bu evrakların yok edilmesi gerekir.